طرح دروس و چارت تحصیلی

آنچه در مدرسه رباتیک دانشگاه اصفهان میگذرد :

در این قسمت آنچه که در مدرسه قرار است اتفاق بیوفتد را با شما در میان خواهیم گذاشت .

اولین مرکز آکادمیک و تخصصی آموزش رباتیک در استان اصفهان :

مدرسه رباتیک دانشگاه اصفهان اولین مرکز آکادمیک و تخصصی آموزش رباتیک در استان اصفهان به شمار می آید که تحت نظارت اساتید هیئت علمی دانشگاه اصفهان اقدام به برگزاری دوره های تخصصی رباتیک کرده است . شیوه های اموزش  در این مرکز کاملا بررسی شده و همزمان با متد های کار آمد روز دنیاست . در این مرکز دانش آموزان با فراگیری علوم پایه و تشکیل تیم های رباتیکی میتوانند درمسابقات کشوری و جهانی شرکت کنند و در آینده رباتی منحصر به فرد به جامعه ارائه دهند .

برای اولین بار در ایران آموزش با تکیه بر پرورش مهارت های چهارگانه“c”   :

ارتباطات

Communication

به اشتراک گذاشتن تفکرات ، ایده ها و راه احل ها

همکاری

Collaboration

کار کردن باهم برای رسیدن به یک هدف

تفکر منتقدانه

Critical thinking

نگاه کردن به مشکلات زندگی از زاویه جدید

خلاقیت

Creativity

ارائه رویکردی نو برای اختراع محصولی نوآورانه

ساخت ربات مسیر یاب در طی دوره های مقدماتی و پیشرفته در تابستان :

با توجه به لزوم یادگیری اصول رباتیک و الکترونی و مکانیک و برنامه نویسی در علم مکاترونیک و رباتیک ، ساخت ربات مسیر یاب میتواند شروعی مناسب برای ورود به این دنیای شگفت انگیز باشد .

کارگاه مجهز و پک آموزشی منحصر به فرد :

کلیه ی دوره ها در کارگاه های مجهز دانشگاه اصفهان برگزار میشود همچنین به شرکت کنندگان بسته های آموزشی منحصر به فردی که توسط اساتید هیئت علمی و کارشناسان آموزشی طراحی شده است داده میشود . می توان گفت این بسته های آموزشی نقطه قوت فعالیت مدرسه رباتیک دانشگاه اصفهان میباشند چراکه برای اولین بار در ایران این سبک آموزش به اجرا در می آید و بر خلاف کلاس رباتیک در سطح شهر که به جای تدریس رباتیک به دانش آموزان ، آن هارا ملزم به سر هم کردن قطعات پک میکنند ، به دانش آموزان اصول پایه را میفهمانند و آن ها را تا رسیدن به مسیر های عالی از جمله شرکت در مسابقات خوارزمی ویا ایران اپن یاری میکنند .

 

مدرسه رباتیک

ثبت نام

اجرا شده توسط: همیار وردپرس