معرفی مدرسه

معرفی ای کوتاه از مدرسه رباتیک دانشگاه اصفهان

باسلام و درود فراوان خدمت دانش آموزان و والدین گرامی

مدرسه رباتیک دانشگاه اصفهان از بهمن ماه سال ۱۳۹۶  زیر نظر اساتید هیئت علمی دانشگاه اصفهان با هدف شکوفایی استعداد ها و خلاقیت های نو در زمینه رباتیک و همچنین ترویج علم رباتیک دربین دانش آموزان نخبه و با استعداد ، شروع به کار کرد .پس از تصویب اجرای این برنامه کارگروه های مختلفی تشکیل شد تا در زمینه های مختلف این برنامه به تحقیق و پژوهش بپردازند . پس از آن نتیجه پژوهش ها با اساتید دانشگاه در جلسات متعدد مورد بررسی قرار گرفت و نتیجه اینگونه شد تا شیوه ای آکادمیک و پربازده و در عین حال منحصر به فرد در مدرسه رباتیک دانشگاه اصفهان به اجرا در آید . سپس از دانشجویان نخبه که سابقه ی حضور درخشان مسابقات مختلف جهانی و کشوری را داشتند برای تدریس دعوت شد نکات لازم به آنها گفته شد تا بتوانند دانش آموزان را به جایی برسانند تا با تکیه بر قدرت خلاقیت خود رباتی منحصر به فرد و کار آمد بسازند .

برای دانش آموزان شرکت کننده در دوره ها نیز مدرکی معتبر از سوی دانشگاه صادر میشود. همچنین برنامه ای منظم و هدف دار برای شرکت دانش آموزان نخبه در مسابقات کشوری ای چون ایران اپن در نظر گرفته شده است . امید است دانش آموزان با شرکت در این دوره ها بتوانند گام هایی استوار و نو در مسیر شکوفایی ایران عزیزمان بردارند و مرز های تکنولوژی جهانی را جا به جا نمایند .

در این راستا مرکز کارآفرینی و رشد دانشگاه اصفهان ، معاونت فرهنگی دانشگاه اصفهان ، ایونت سنتر و شرکت گسترش فناوری پویتک اسپادانا ما را حمایت میکنند .

شماره تماس  ۰۹۳۷۶۷۶۸۹۹۵

دفتر انجمن رباتیک دانشگاه اصفهان

مدرسه رباتیک

ثبت نام

 

اجرا شده توسط: همیار وردپرس